Servis ICT

Provádíme pozáruční opravy všech typů počítačů a notebooků. Klademe důraz na pečlivost, rychlost a také na bezpečnost Vašich dat. Před každou opravou zálohujeme Vaše data a poté teprve přistoupíme k opravě či výměně vadného dílu. V případě dostatečného počtu daných náhradních dílů na skladě zprovozníme Váš systém nejpozději do 48 hodin, kdy jste nám závadu ohlásili. Naši zkušení technici k zákazníkům vyráží do 24hodin, kdy závada vznikla a byla řádně nahlášena na naše středisko.

V případě menších poruch a oprav provedeme opravu na místě. Pokud je závada závažnější, techniku si odvezeme a o průběhu opravy vás budeme průběžně informovat. V případě Vašeho zájmu Vám zapůjčíme náhradní PC, NB či tiskárnu.

Jestliže oprava PC nebo notebooku není našimi prostředky realizovatelná, zajistíme opravu v autorizovaném servisu, přičemž náklady na převoz a dovoz výpočetní techniky hradíme my.

Provádíme i speciální profesionální služby jako – záchranu a obnovu dat či obnovu smazaných souborů. Obnova a záchrana dat se provádí z elektronicky či mechanicky poškozených médii.

Záchrana a obnova dat je zcela anonymní. Nikdo data neprohlíží a samozřejmě nejsou poskytována třetím osobám.